Colorwood Photo

Ons Team

Bart

bart@colorwood.nl
+31 10 522 1344

Vicky

vicky@colorwood.nl
+31 6 199 414 83

Julia

julia@colorwood.nl
+31 10 522 1344

Marco

marco@colorwood.nl
+31 6 516 359 34

Niels

niels@colorwood.nl
+ 31 6 207 339 03

Gustav

gustav@colorwood.nl
+31 6 288 286 31

Gerda

finance@colorwood.nl

Karl

Onze Winkel

Sinds 1994 zit de fotovakwinkel gevestigd in het dorpse centrum van Bergschenhoek, vlak boven Rotterdam.
Voor alle benodigdheden voor het maken van mooi beeld, bent u bij ons aan het juiste adres.  Als pro dealer van o.a. Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Hasselblad, Profoto, Godox en Sigma hebben wij een grote voorraad.

Er is voldoende gratis parkeergelegenheid voor de deur!

Z

Klant- en servicegericht

Z

Deskundig advies

Z

Grote voorraad

Onze merken